Czekamy na Ciebie całą dobę!

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Nie wierzyli w siebie, a wygrali


Justyna i Maciej przygotowują się do swojego Wesela marzeń – nagrody w naszym konkursie. Sprawdzamy, jak im idzie.:)

Wygraliście jesienią konkurs Wesele marzeń organizowany przez naszą firmę. Co poczuliście, gdy dowiedzieliście się o wygranej?
Byliśmy bardzo szczęśliwi i jednocześnie zaskoczeni, że to właśnie my zostaliśmy zwycięzcami waszego konkursu. Szczególnie dlatego, że do ostatniego momentu wahaliśmy się, czy wysyłać nasz film.
Pary planujące ślub często z półtorarocznym lub dwuletnim wyprzedzeniem zaczynają przygotowania, Wy mieliście znacznie mniej czasu.
Oczywiście, pary, które mają dużo czasu na zaplanowanie swojego ślubu, mogą pozwolić sobie na trochę spokojniejsze załatwianie wszystkiego. My natomiast zaraz po tym, jak poznaliśmy datę naszego wesela, zaczęliśmy załatwiać sprawy związane z kościołem. Zależało nam na ceremonii w bazylice mniejszej w Chojnicach i choć w tym terminie już dwie inne pary się pobierają, to proboszczowi udało się wpisać i nas, aby również nam udzielić tego dnia ślubu. Poza tym dzięki wygranej w konkursie nie tylko znaliśmy miejsce i czas naszego wesela, ale również nie musieliśmy szukać wolnych terminów u fotografa czy DJ-a, czym zajmują się pary organizujące swój ślub z dużym wyprzedzeniem.

Jak idą przygotowania teraz, pod koniec lutego?
Aktualnie jesteśmy na etapie drukowania zaproszeń, które sami zaprojektowaliśmy i na dniach chcemy je wręczyć naszym gościom. Mamy wybrane obrączki, tort i ciasta oraz suknię ślubną, której zgodnie z przesądem pan młody nie widział. Zostały jeszcze takie rzeczy, jak makijaż próbny, fryzjer, ostatnie szlify z menu oraz umówienie się z fotografem i DJ-em.

Jak dużą imprezę planujecie?
Z początku chcieliśmy zaprosić jedynie najbliższą rodzinę i mieć malutkie wesele, jednak później podjęliśmy decyzję, że skoro los uśmiechnął się właśnie do nas, to wykorzystamy daną nam szansę i zaprosimy również naszych przyjaciół, co łącznie da nam 90 osób. Nie będziemy ukrywać, że gdyby nie nagroda składająca się z tylu elementów, pewnie nie dalibyśmy rady zaprosić takiej – jak dla nas – dużej liczby gości, za co jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim organizatorom konkursu.

Konkurs przyspieszył Waszą decyzję o ślubie?
Na pewno, ponieważ dawno chcieliśmy się pobrać, jednak z uwagi na jak to, że życie potrafi zaskoczyć, musieliśmy skupić się na innych równie ważnych sprawach, które oddalały wizję organizacji ślubu i wesela. Kiedy usłyszeliśmy o waszym konkursie, w pierwszej chwili pomyśleliśmy, że fajnie było by wygrać. Jednak, tak jak mówiliśmy na wstępie, praktycznie do ostatniego dnia trwania konkursu wstrzymywaliśmy się z wysłaniem naszego filmu, nie wierząc, że mamy szansę. Dzisiaj jednak jesteśmy bardzo wdzięczni, że wybraliście właśnie nas, ponieważ wygrana pomoże nam dopełnić nasz związek. Dziękujemy!

Przypominamy, że sponsorami nagród naszego konkursu są: