Czekamy na Ciebie całą dobę!

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Przygotowania do Wesela marzeń na finiszu


Justyna i Maciej jesienią wygrali konkurs Wesela marzeń, więc dzień ich wesela już niebawem (ostatni weekend sierpnia). Przygotowania mają dopięte na ostatni guzik.

Jak nastroje niemal w przededniu wesela marzeń?
– Nastroje bardzo pozytywne, nie możemy się już doczekać dnia naszego ślubu i zabawy weselnej wraz z rodziną i przyjaciółmi.

Co zostało Wam jeszcze do zrobienia?
– Właściwie mamy już wszystko, zostały jedynie detale, jak przewiezienie kilku rzeczy na salę oraz odbiór kwiatów, ale to zrobimy w przeddzień wesela.

Czy po drodze napotkaliście jakieś trudności lub przeszkody w organizacji imprezy?
– Kiedy dowiedzieliśmy się o naszej wygranej, sporządziliśmy plan i powoli wprowadzaliśmy go w życie. Jedyną trudnością okazał się wybór menu dla gości, ponieważ nigdy nie organizowaliśmy tego typu imprezy dla tylu osób, jednak tu z pomocą przyszły nam panie Karolina Chełmowska i Dominika Odejewska. Na wspólnym spotkaniu wszystko nam wyjaśniły i pomogły dobrać kartę dań oraz ilość adekwatnie do liczby naszych gości, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni – dziękujemy!

Swoje zaproszenia przygotowaliście samodzielnie. Czy dobrze widzę, że pomysł na zaproszenia zaczerpnęliście z życia?
– Tak, zaproszenia są inspirowane naszym życiem. Zaznaczyliśmy miejsca, które dotąd wspólnie odwiedziliśmy i w każdym z nich wydarzyło się coś niezwykłego, co widać na okładce. Sam motyw podróży jest wyrażeniem naszych marzeń o zwiedzaniu świata, który przecież jest piękny.

Goście potwierdzili już obecność?
– Tak, spodziewamy się 90 osób.

A tremę już macie?
– Póki co nie, ale pewnie pojawi się w dniu wesela.

Poprzednia rozmowa

Konkurs Wesele marzeń zorganizowaliśmy z pomocą: