Czekamy na Ciebie całą dobę!

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Tor gokartowy już otwarty


330 metrów toru i 10 gokartów czeka w blokach startowych na młodszych i starszych kierowców.

Nasz tor to atrakcja zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, ponieważ dysponujemy odpowiednimi pojazdami również dla najmłodszych. Warunkiem otwierania toru (od kwietnia do października) jest bezdeszczowa pogoda. W razie deszczu lub krótko po deszczu tor ze względów bezpieczeństwa jest nieczynny. Dorosłym oddajemy do dyspozycji 5 gokartów o mocy 10 KM oraz jeden gokart podwójny. Dla dzieci mamy mniejsze gokarty – dla amatorów czterech kółek w wieku od 3 lat oraz dla kierowców od 7 lat. Wszystkie gokarty w idealnym stanie technicznym, a kierowcy otrzymują kaski i rękawice dostosowane do rozmiaru.

Czynne codziennie od 12.00. W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

Imprezy zamknięte
Zapraszamy również do organizacji imprez zamkniętych – wyścigów czy grand prix na torze dla dowolnej liczby osób w dowolnym wieku, które można połączyć z innymi atrakcjami w naszym obiekcie. Urodziny? Świętowanie końca roku szkolnego, dyplomu? Wieczór kawalerski lub panieński? Impreza firmowa? Świetna zabawa, adrenalina i moc wrażeń gwarantowane.

Oferujemy możliwość wynajęcia toru na dowolny czas. Służmy wsparciem organizacyjnym i cateringiem z naszej restauracji. Zapraszamy!